The most impressive and unique cafes symbol is a tree house

.
Praeitas
Sekantis
. To that your celebration memorable and unique, exclusive offer table and banquet hall decorations. Christenings, weddings and other celebrations ... photos, reviews, and chat ... .

About us

„Gandralizdžio“ idėja dar apie 1975 metus kilo liaudies meistrui Vaclovui Palijanskui. Nužiūrėjęs galingą ąžuolą, sumanė jame padaryti pasisėdėjimų ir nedidelių atrakcijų vietą. Taip pono Palijansko auksinių rankų dėka gimė namelis medyje.Tą vietą ypač pamėgo jaunavedžiai; netgi tapo tradicija grįžtant iš „zakso“ įlipti į medį ir išgerti šampano. Todėl iš pradžių šiai vietai prigijo „Jaunavedžių svetainės“ pavadinimas.

Apie 1987 metus, prasidėjus Lietuvos atgimimui, buvo įkurtas kooperatyvas-svetainė „Gandralizdis“. Tada ir buvo po ąžuolu pastatyta nedidelė kavinukė, kuri vasaros metu buvo labai pamėgta tarp panevėžiečių. „Apie 1993 m., mūsų įmonei nupirkus iš V. Palijansko šią kavinukę, buvo pastatytas priestatėlis ir pradėta dirbti ištisus metus. Laikui bėgant užeiga dar labiau išpopuliarėjo.Jau nebeistengdami sutalpinti ir priimti visų svečių neturėjome kitos išeities, kaip tik investuoti ir plėstis. Lengva niekada nebuvo, bet dirbant visai šeimai ir gerai sutariant galima daug nuveikti“, – pasakoja dabartiniai kavinės šeimininkai.

Šeimininkė Svetlana niekada nenustygsta vietoje ir viskas, kas kavinėje yra skanu ir gražu, tai didžiausias jos nuopelnas. „Ilgokai dirbome senajame pastate, vis nesiryždami skolintis didelių pinigų. Bet laikas atėjo ir apie 2004 m. pasibeldėm į architektės L. Paulauskienės firmos duris... Daug kritikos ir nuomonių sulaukėme, kai buvo ardomas senasis pastatas. Buvo atvejų, kai klientai norėjo parašus rinkti, kad tik paliktumėm senąjį pastatą. Toks jis buvo mielas ir pamėgtas visų.Stengėmės sukurti tokią pat gerą aurą turinčią kavinę.

Užeigoje „Gandralizdis“ kiekvienas pasijunta lyg namie – šviesių atspalvių ąžuolo baldai bei apdaila sukuria įspūdingą jaukumą, kurį dar labiau sustiprina minkšti baldai bei žiemą nuolat rusenantys židiniai.Kurdami interjerą nutarėme neapkrauti jo senoviniais rakandais,pirmą aukštą kūrėme kaip pasiturinčio ūkininko namus,o antram aukštui suteikdami pasiturinčio miestelėno svetainės įvaizdį. Pasirinkom medieną, nes šioje vietoje, mūsų manymu, geriausias sprendimas – išlaikyti buvusią šilumą ir namų jaukumą. Kaip mums tai pavyko, spręsti Jums, brangūs mūsų sveteliai“, – apibendrina p. Svetlana ir p. Algimantas.

Taigi prieš tris dešimtis įrengtas namelis medyje iki šiol traukia akį ir vilioja jame apsilankyti tiek suaugusius, tiek mažuosius, kuriems visai šalia įrengta smagi vaikų žaidimų aikštelė.Nors statybos ir "užvedimas" atėmė daug jėgų sustoti nebegalima,juokauja šeimininkai,ateities planuose didelė vasaros pavėsinė,krepšinio,automobilių aikštelės ir pramogų parko vaikams,įrengimas....

Restaurant Gandralizdis

 • Address

  Juros street 20, 38184, Dembava, Panevėžio district LITHUANIA
 • Opening Hours

  12:00 - 21:00
 • Contacts

  +370 45 594422
  info@gandralizdis.lt
 • Follow us

  Facebook
  Foursquare