Ąžuolas

Sąskaitų-faktūrų savitarna: https://saskaita.ucs.lt/
Praeitas
Sekantis
Sąskaitų-faktūrų savitarna: https://saskaita.ucs.lt/ Norėdami, jog Jūsų šventė būtų įsimintina ir nepakartojama, siūlome išskirtinius stalo bei salės dekoravimus. Krikštynos, vestuvės ir kitos šventės... nuotraukos, atsiliepimai ir šiaip nuomonės, bei pokalbiai... .

Apie mus

„Gandralizdžio“ idėja dar apie 1975 metus kilo liaudies meistrui Vaclovui Palijanskui. Nužiūrėjęs galingą ąžuolą, sumanė jame padaryti pasisėdėjimų ir nedidelių atrakcijų vietą. Taip pono Palijansko auksinių rankų dėka gimė namelis medyje.Tą vietą ypač pamėgo jaunavedžiai; netgi tapo tradicija grįžtant iš „zakso“ įlipti į medį ir išgerti šampano. Todėl iš pradžių šiai vietai prigyjo „Jaunavedžių svetainės“ vardas.

Apie 1987 metus, prasidėjus Lietuvos atgimimui, buvo įkurtas kooperatyvas-svetainė „Gandralizdis“. Po ąžuolu pastatyta nedidelė kavinukė, kuri vasaros metu buvo labai mėgstama panevėžiečių. Laikui bėgant užeiga dar labiau išpopuliarėjo.Jau nebeistengdami sutalpinti ir priimti visų svečių neturėjome kitos išeities, kaip tik plėstis. Lengva niekada nebuvo, bet dirbant visai šeimai darniai galima daug nuveikti“, – pasakoja dabartiniai kavinės šeimininkai.

Šeimininkė Svetlana niekada nenustygsta vietoje ir viskas kas kavinėje yra skanu ir gražu, tai didžiausias jos nuopelnas. Ilgokai dirbome senąjame pastate. Bet laikas atėjo ir apie 2004 m. pasibeldėm į architektės L. Paulauskienės firmos duris... Daug kritikos ir nuomonių sulaukėme, kai buvo ardoma senoji kavinukė. Toks jis buvo mielas ir pamėgtas visų.

Užeigoje „Gandralizdis“ kiekvienas pasijunta lyg namie – šviesių atspalvių ąžuolo baldai bei apdaila sukuria įspūdingą jaukumą, kurį dar labiau sustiprina minkšti baldai bei žiemą  rusenantys židiniai.Kaip mums tai pavyko, spręsti Jums, brangūs mūsų sveteliai“, – apibendrina p. Svetlana ir p. Algimantas.

Taigi prieš tris dešimtis įrengtas namelis medyje iki šiol traukia akį ir vilioja tiek suaugusius, tiek mažuosius, kuriems visai šalia įrengta smagi vaikų žaidimų aikštelė...

Kavinė Gandralizdis

 • Adresas

  Jūros g. 20, Dembava, Panevėžio rajonas LT-38184 UAB Gandralizdis 168417040 PVM LT684170418
 • Darbo laikas

  12:00 - 21:00
 • Kontaktai

  +370 45 594422
  info@gandralizdis.lt ...sąskaitų - faktūrų savitarna: https://saskaita.ucs.lt/
 • Sekite mus

  Facebook
  Foursquare